Seda Bakan’ın bir saat içindeki değişimi şaşırttı!

Seda Bakan, 2014 yılında Ali Erel ile nikâh masasına oturmuş, 2019’da kızı Leyla’nın dünyaya gelmesiyle birinci defa anne olma memnunluğu yaşamıştı. 1 Eylül’de kızı Ela’nın doğumuyla ikinci kere anne olan hoş oyuncu, toplumsal medyayı faal kullanan ünlüler ortasında yer alıyor. Bakan, yaptığı eğlenceli paylaşımlarla da isminden sıkça kelam ettirmeyi başarıyor.

“ANNELİK GÜÇ İŞ”

Dün akşam bir davete katılan oyuncu, konuttan çıkmadan bir saat evvel kızı Ela ile vakit geçirdi. Seda Bakan, 1.1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa, “Bir saate konuttan çıkmam lazım. Annelik sıkıntı iş” notunu düştü.

GÖRENLER ŞAŞTI KALDI!

Ünlü oyuncu, davetten fotoğraflarını da yayınlamayı ihmal etmedi. Siyah, yırtmaçlı bir elbise tercih eden Seda Bakan’ın bir saat içindeki değişimi toplumsal medyada gündem oldu.

Davette arka arda pozlar veren sempatik oyuncu, takipçilerinden övgü dolu yorumlar aldı.

ELBİSESİNE SIĞAMADI!

İkinci çocuk heyecanı yaşayan Seda bakan, istediği kiloya henüz ulaşamadı. Elbisesine giremeyen oyuncu, bu komik anları kendisini tiye alarak paylaşmıştı. “Aşırı fit bir gün” notunu ekleyen Seda Bakan’ın gönserisine beğeni yağmıştı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir