Kızılcık Şerbeti’nde hesaplaşma vakti! Nursema’nın intikamı izleyicileri ekrana kilitledi

Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Settar Tanrıöğen’in başrolünü paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi, dün akşam 20. kısmıyla ekrana geldi. İstemeyerek evlendiği eşi tarafından gerdek gecesi camdan aşağı atılan Nursema, herkesin içinde hesaplaştı.

NURSEMA HER ŞEYİ BİR BİR İFŞA ETTİ

Kendisini zorla evlendiren ailesini iftara çağıran Nursema, herkesin içinde kocasının kendisini camdan aşağı attığını söyleyerek “Son vakitler bana yaşattığınız her şey için sonsuz teşekkür ederim. Babacığım, beni evlendirdiğin gün var ya bu ruh hastası beni camdan aşağı attı. Ben iki gün ağır bakımda kaldım. Beynimde ödem oldu anne. Ve siz o sırada beni bu psikopatla İtalya’da balayında zannediyordunuz.

Bu bayan (kayınvalidesi) benim telefonuma el koydu ve senin attığın iletileri bu bayan cevapladı. Siz beni hiç mi merak etmediniz? Benim şahitlerim var. Bu meskene geri döndüm zira hepinizin gözünün içine baka baka gerçekleri konuşmak için. Artık ben bu konuttan defolup gideceğim. Ben bu manyakla değil tıpkı meskende kalmak bundan sonra yan yana bile gelmem. Sanmayın ki sizinle de geleceğim. Asla o meskene geri dönmeyeceğim. Siz benim için bittiniz. Senin üzere bir annem yok benim. Senin üzere de bir babam yok. Anne sen bana sakın ‘kızım’ deme. Artık hepiniz birbirinizi yiyin. O konuttaki huzurun bozulsun anne” dedi.

FATİH, İBRAHİM’E SALDIRDI

Nursema, eşinin yüzüne tükürerek odadan çıkarken öfkeden mecnuna dönen Fatih de ablasını camdan atan İbrahim’in üzerine atladı. Pembe de kızı hastanedeyken kendisine palavra söyleyen dünürüne saldırdı.

TWITTER’DA GÜNDEM OLDU

Kızılcık Şerbeti dizisindeki yüzleşme sahnesi kısa müddette toplumsal medyanın gündemine oturdu. Birçok kullanıcı sahne için “Böyle rezil herifler herkesin içinde ifşa edeceksin”, “Çok güzel bir sahne” ve “Haftalardır hepimizin söylemek istediği şeyleri bir bir haykırdı Nursema” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir