Eski Beşiktaşlı Serdar Saatçı’dan bomba maaş itirafı: Asgari ücrete oynuyordum

Beşiktaş‘tan olaylı bir formda ayrılan Serdar Saatçi, siyah-beyazlı kulüpte yaşadıklarıyla ilgili Tivibu Spor’a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“GENÇLİK ATEŞİYLE CAMI KIRDIM”

Saatçı yaptığı açıklamada, “Kampın ikinci maçıydı. Birinci maçta da yedek başlamıştım, oyuna girdikten sonra hoş bir performans göstermiştim. Başka maçta 11’de oynayacağımı düşünüyordum. Kadroyu görünce moralim bozuldu. Oyuna geç girdim, erkenden çıkarıldım. Oyundan çıkınca, soyunma odasında gençlik ateşiyle camı kırdım. Kapıyı tekmelemedim. Bu da sondan olmuştu. Bunu da kimse bilmiyordu. Süreçler daima yanlış anlatıldı. En büyük kusurum sessiz kalmamdı. Camı kırmıştım, otele vardığımda yapabileceğim hiçbir şey kalmamıştı zira uçak biletim alınmıştı. Ceyhun Çıkarı ile konuştum, kendimi hazır hissediyordum. O da bana ‘Hocanın kararı.’ demişti. Ben de hürmet duyup İstanbul’a dönmüştüm.” sözlerini kullandı.

“ASGARİ FİYATLA OYNUYORDUM”

Ayrılık süreciyle ilgili konuşan Saatçı, “Sürecin devamında mukavele olayları da dönmüştü. Beşiktaş’ta kalmayı sahiden çok istiyordum. Mevzu katiyen para değil. Beşiktaş’ta birinci başladığım vakitlerde taban fiyatla oynuyordum. Öncesinde hiçbir vakit benimle kontrat imzalamak istemediler. Ahmet Işık Çebi ve Ceyhun Yararı ile oturmuştuk, onlara ‘daha çok oynamak istiyorum’ demiştim. ‘Düşüneceğiz’ demişlerdi lakin bana söyledikleri tek şey ‘Valerien Ismael seni istemiyor’ olmuştu.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir