Engin Altan Düzyatan’dan Çöp Adam tüyosu: ”Türkiye’nin alışık olduğu tarzda değil!”

Yakın bir vakit sonra Star TV’de ekran macerasına atılacak Çöp Adam dizisinin başroldeki ismi Engin Altan Düzyatan seyircisini yakından ilgilendirecek açıklamalara imza attı. Daha evvel Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı, Kurşun, Diriliş Ertuğrul üzere projelerde ekran önüne çıkan Engin Altan Düzyatan üstleneceği ‘Tamer Yılmaz’ karakteri hakkında konuştu.

‘’Asıl o vakit heyecan başlayacak’’

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Elçin Sangu ile başrolü paylaşacak olan Engin Altan Düzyatan Çöp Adam dizisiyle ilgili, “OGM yapıyor işi… Çok yeterli bir direktörümüz var. Çok uygun bir oyuncu takımımız var gerçekten… Oyuncu takımına çabucak hemen herkes hakimdir diye varsayım ediyorum. Çok makul yazılmış bir senaryomuz var. Gerçek bir öyküden uyarlanmış olması benim en çok ilgimi çeken ve içinde olmak isteme sebeplerimden biri… Biz başladık, çekiyoruz… En yakın vakitte seyirci ile buluşacağız. Asıl o vakit heyecan başlayacak” dedi.

‘’Türkiye’nin alışık olduğu stilde bir öykü değil’’

 “Psikolojik yükü yüksek bir karakter diyebiliriz. Öbür oynadığım karakterlerden farklı olarak değerlendirdiğimizde psikolojisini ve derinliklerini irdelediğimiz bir yandan da karakterlerin değişik durumlar karşısında nasıl reaksiyonlar verebileceğini gördüğümüz bir hikaye… Çok değişik Türkiye’nin alışık olduğu üslupta bir öykü değil. Onun dışında kıssa çok çekici… O yüzden heyecanlıyım gerçekten…”

KAYNAK: BİRSEN ALTUNTAŞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir